Teen sTaRs*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen sTaRs*

tüM genç yıLdızlaR buRdaaa** iyi eqLenceLeR :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

VasHLey sonsuza dek beRabeR

YazarMesaj
meRvanessa
Admin
meRvanessa

VasHLey sonsuza dek beRabeR Empty
MesajKonu: VasHLey sonsuza dek beRabeR   VasHLey sonsuza dek beRabeR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:41 pm

VasHLey sonsuza Dek BeRabeR.
ÜNLÜ OLMAK
asHLey:Oyunculuk kolay iş değil.Daha küçük yaşlarda reklamlarda oynamaya başladım,ama televizyonda bir rol kapana kadar yüzlerce kez ret yanıtı aldım!
vanessa:Benim tüm kızlara tavsiyem bütün enerjilerini işlerine odaklamaları.
%110 istekle çalışın ve asla pes etmeyin.
KIRMIZI HALI
vanessa:Bu sektörde gerçek dostlar edinmek çok zor.Ama biz HSM'de çok iyi kaynaştığımız için,böyle bir sorun yaşamadık .Bu bakımdan çok şanslı olduğumuza inanıyorum.
ashley:Galalar ve ödül törenleri çok korkutucu.Bu tür yerlere birlikte gidebileceğim insanların hayatımda olduğunu bilmek çok güzel.
KEYİF ÇATMAK
ashley:Biz her zaman beraberiz ve ihtiyacımız olduğunda birbirimize yardıma koşuyoruz.
vanessa:Dedikodu,spor ve alışveriş gibi klasik kız şeylerine bayılıyoruz.
ashley:Bazende birbirimizde kalıyoruz.
EN UTANDIĞI SET ANISI
ashley:sanırım topuklu ayakkabilarla düştüğüm zaman!HSM2'DE spor salonundaki dans sahnesini çekiyorduk ve yaklaşık 200 kişinin önünde yere kapaklandım.
vanessa:HSM3'te Zac ile dans ediyorduk.Birden beni o kadar hızlı döndürdüki,herkez iç çamaşırımı gördü.
https://vanessahudgensfan.123.st

VasHLey sonsuza dek beRabeR
1 sayfadaki 1 sayfası