Teen sTaRs*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen sTaRs*

tüM genç yıLdızlaR buRdaaa** iyi eqLenceLeR :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AshLey iLe süpeR bi röpoRtaj

YazarMesaj
meRvanessa
Admin
meRvanessa

AshLey iLe süpeR bi röpoRtaj Empty
MesajKonu: AshLey iLe süpeR bi röpoRtaj   AshLey iLe süpeR bi röpoRtaj EmptyCuma Nis. 23, 2010 3:20 pm

Merhaba Ash! Albümün tek kelimeyle harika ve pek çok insan seni Britney'nin eski haline benzetiyor...

Albümümdeki parçalar tıpkı hayranlarım gibi haraketli ve neşeli...Britney ile kıyaslanmaksa, bence harika birşey; çünkü küçükken onun en büyük hayranlarından biriydim.Öte yandan, kimseyi taklik etmiyorum ve kendi tarzımı oluşturmaya çalışıyorum.

Sen de mi Britney hayranıydın yani?

Evet, kesinlikle.Konserlerinden çoğuna gittim.Ona hayrandım ve hep onunla tanışmayı hayal ederdim.Ama bir yandan da kendime "O çok ünlü bir yıldız.Asla yanında gidip onla konuşamam," derdim.Bu yüzden, ben hep hayranlarıma yakın olmaya çalışıyorum.Cana yakın biriyim ve rahatça yanıma gelip bana "Merhaba" diyebilirsiniz. Sizi tanımak beni de çok mutlu eder!

Yıldızların yoğunlukta olduğu Los Angeles'ta yaşıyorsun. Diğer yıldızlar gibi zayıf ve şık olmak için üzerinde bir baskı hissediyor musun?

Buraya yerleştiğimde 13 yaşındaydım ve etrafımda olup bitenleri anlamak için çok küçük olduğumdan biraz zorlandım. Aslında Los Angeles kötü bir yer değil, ama insan kimlerle zaman geçirdiğine dikkat etmek zorunda. bügün Los Angeles'ta yaşıyorum, ama son derece normal bir yaşam sürüyorum ve canım ne isterse onu yiyorum. Çünkü asıl önemli olan, insanın sağlıklı ve mutlu olması.

Hep böyle özgüvenli biri miydin?

Ah, hayır! Küçükken çok çekingendim. Hala da kendime güvende hissetmediğim pek çok durumla karşılaşıyorum. Örneğin; ne zaman partiye katılsam, birden utangaçlaşırım.

Gerçekten mi? Oysa sana benzemek için her şeyi yapabilecek olan o kadar çok kız var ki...

Bu bana komik geliyor. Sanırım o insanlar benim de hep şimdiki gibi görünmediğimi bilmiyorlar. Eskiden saçlarım kahverengi ve dalgalıydı. Ama "Zack ve Cody"deki rölümü kapabilmek için, onları kestirip düzleştirmem ve sarıya boyatmam gerekti.

Ve böylece, bugün tanıdığımız tatlı sarışına dönüştün, değil mi?

Evet, kesinlikle. Ama işte tam da o dönemde, büyük bir ikileme düşmüş oldum.Kendi kendime "Neden beni olduğum gibi sevmiyorlar? Neden işim için kednimi değiştirmem gerekiyor?" diye sorup duruyordum. Üstelik hayranlarımdan bazıları Hilary Duff'ı taklit ettiğimi söyleyerek beni fena halde eleştirdiler. Oysa bu benim seçimim değildi; bunu yapmamın tek nedeni, başka seçeneğimin olmamasıydı!

Yaşadıklarından nasıl bir ders çıkardın?

Artık kim olduğumu ve ne istediğimi iyi biliyorum. Mükemmel olmadığımın farkındayım; ama bir daha asla kendimi başkalarının iseklerine göre değiştirmemekte de kararlıyım.
https://vanessahudgensfan.123.st

AshLey iLe süpeR bi röpoRtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» asHley kaRı$ıkK.
» ashley wallpapeR !!!''
» asHLey this is it'' qaLasında
» ashLey tisdaLe i$çi xD xD
» ashLey yeni fotoLaRı